Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 1706
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żaki z MKS–u zwycięzcami turnieju w Kłodzku

Wiadomości: Kłodzko
Piątek, 16 stycznia 2015, 11:37
Aktualizacja: 11:39
Autor: PAW
Fot. UM Szczawno Zdrój
W Kłodzku odbył się turniej Żaków (rocznik 2006 i młodsi) z udziałem drużyny MKS–u Szczawno–Zdrój.

Młodsi chłopcy zagrali w swoim pierwszym turnieju w hali, natomiast starsi dokonali tego 2,5 roku temu. Po tym czasie widać, jakie olbrzymie poczynili postępy, jak bardzo się rozwinęli. Nasza drużyna w składzie: Banasiewicz Oskar, Jamuła Krzysztof, Kotlorz Oliwier, Lipecki Kacper, Łukaszewski Dominik, Płonka Maciej, Skomiał Paweł, Świeściak Michał, Warchał Antek, Zduńczyk Aleks zagrała w grupie z Piastem Nowa Ruda (2:0), Lądkiem-Zdrój (2:0), Parasolem Wrocław I (1:1) i Nysą Kłodzko (1:0). Trzy wygrane mecze i jeden remis dały naszej drużynie pierwsze miejsce w grupie i grę w finale.

O pierwsze miejsce zagrali z Parasolem Wrocław II. MKS Szczawno-Zdrój na minutę przed końcem meczu prowadził 1:0, ale niestety przeciwnicy zdołali wyrównać. Na szczęście w rzutach karnych drużyna ze Szczawna okazała się lepsza i ostatecznie wygrała mecz wynikiem 2:1. Radość ze zwycięstwa była ogromna, bo w turnieju wzięły udział renomowane i mocne drużyny. Oprócz wyżej wymienionych w rozgrywkach uczestniczyły zespoły z Bystrzycy Kłodzkiej, Jawora i Kłodzka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został obrońca MKS-u Szczawno-Zdrój Paweł Skomiał, który strzelił cztery gole. Oprócz Pawła bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Lipecki, Maciek Płonka i Antek Warchał.

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Szczawno Zdrój
2. Parasol I Wrocław
3. Parasol II Wrocław
4. Orlik Kłodzko
5. KS Jawor
6. Nysa I Kłodzko
7. AP Bystrzyca Kłodzka
8. AP Nowa Ruda

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~iga 16-01-2015 14:51
Pięknie! Chłopcy tak trzymać!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group