Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2027
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zakończenie ferii w OSK

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 25 lutego 2017, 6:48
Aktualizacja: 9:41
Autor: red
Fot. organizatorzy
W okresie ferii zimowych uczestnicy zajęć organizowanych przez Ośrodek Społeczno–Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu spędzali czas bardzo aktywnie.

Na spotkaniu z przedstawicielkami Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego uzyskali wiedzę z zakresu prawidłowego i zdrowego odżywiania, a spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej i Policji poświęcone było bezpieczeństwu w okresie ferii.

Warsztaty recyklingowe dotyczące zasadności segregacji wszystkich opakowań aluminiowych prowadził Prezes Fundacji RECAL. Podczas zajęć zaprezentowany został film obrazujący wpływ opakowań aluminiowych na środowisko. Natomiast podczas warsztatów przyrodniczych Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Ekologicznego w Wałbrzychu zapoznał uczestników z gatunkami zwierząt żyjących na pobliskich terenach. Podczas zajęć w Muzeum Porcelany dzieci wykonywały biżuterię. Dla chętnych zorganizowane zostały przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu warsztaty teatralne. Tradycyjnie odbyła się piesza wycieczka do Książańskiego Parku Krajobrazowego i wyjście do kina. Dzieci rywalizowały w licznych rozgrywkach sportowych, a podczas zajęć plastycznych wykonywały prace na konkurs „Kolorowe osiedle”.

Ferie zakończyły się zabawą, podczas której animatorki przeprowadzały konkursy sprawnościowe i taneczne. Wszystkie najatrakcyjniej przebrane dzieci otrzymały słodkie nagrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group