Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5602
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Zagórze Śl.: Zalecamy kąpiel

Sobota, 6 lipca 2019, 8:02
Autor: red
REGION, Zagórze Śl.: Zalecamy kąpiel
Fot. UG Walim
Jak na plażę, to tylko do Zagórza Śląskiego. Słoneczne miejsce wyznaczone do kąpieli czynne od dziś, soboty 6 lipca.

Urozmaicona linia brzegowa z głębokimi zatoczkami, strome brzegi z malowniczymi skałkami gnejsowymi, górująca nad jeziorem tajemnicza sylwetka Zamku Grodno sprawia, że Jezioro Bystrzyckie to jedno z najpiękniejszych jezior zaporowych w Sudetach. To wspaniałe i piękne miejsce dla wszystkich plażowiczów i ludzi szukających odrobiny wytchnienia nad wodą. Piękna pogoda, czysta woda, ale przede wszystkim specjalnie przygotowana plaża, sprzyja zażywaniu kąpieli wodnych. A od 6 lipca będzie można bezpiecznie korzystać z kąpieli w zagórzańskim Jeziorze Bystrzyckim. Swoją działalność rozpoczyna bowiem miejsce wyznaczone do kąpieli „Słoneczne”. Zapraszamy zatem w każdą wakacyjną sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Bezpieczeństwa nad „Słonecznymi” wodami miejsca wyznaczonego do kąpieli strzec będzie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Wałbrzycha.

Przypominamy – kąpiemy się tylko w miejscach wyznaczonych i pod czujnym okiem ratowników. Woda to żywioł, dlatego należy zachować szczególną ostrożność i dużą rozwagę.

Gorąco polecamy tę letnią ofertę wakacyjnego wypoczynku i zapraszamy na „Słoneczne” miejsce do kąpieli przy ul. Wodnej w Zagórzu Śląskim. Wstęp wolny!

Twoja reakcja na artykuł?

20
61%
Cieszy
2
6%
Hahaha
1
3%
Nudzi
3
9%
Smuci
1
3%
Złości
6
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group