Sobota, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2658
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zamek z certyfikatem

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 29 listopada 2019, 14:33
Aktualizacja: Sobota, 30 listopada 2019, 9:14
Autor: red
Fot. użyczone
Prezes Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska odebrała w Warszawie Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2019 roku. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Polską Organizację Turystyczną. Tym samym Zamek Książ w Wałbrzychu stał się obiektem certyfikowanym POT. Na 10 wyróżnionych podmiotów z całej Polski aż 3 pochodzą z Dolnego Śląska.

- Jesteśmy bardzo dumni z certyfikatu POT. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza, że codzienna praca całego zespołu nad rozwijaniem Zamku Książ w Wałbrzychu jako atrakcyjnego, przyjaznego dla turystów, a także mimo liczącej 800 lat metryki, ciągle zaskakującego nowościami miejsca jest zauważana i daje ogromną satysfakcję– wyjaśnia prezes Książa, Anna Żabska.

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych.

Polska Organizacja Turystyczna podejmuje działania zmierzające z jednej strony do stymulacji rozwoju profesjonalnego produktu turystycznego, z drugiej zaś do jego promocji w kraju i za granicą. Jednym z takich działań jest organizacja konkursu na najlepszy polski produkt turystyczny.

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.

Konkurs na "Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT" odbywa się od ponad 18 lat i stał się już tradycją. Co roku laureatami zostają nowe i często jeszcze nie poznane przez turystów produkty turystyczne. Poziom konkursu rośnie z każdą edycją.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gość 2013 29-11-2019 16:44
"Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych." TERAZ JEST OKAZJA PODNIEŚĆ CENY BILETÓW
~Zbysiu Ziobro 29-11-2019 22:10
Napodlasiu spadla produkcja bimberku,w rzeszowie grasuja lotnicy a wszyscy turysci przeniesli sie na zachod.
~Jaaa 29-11-2019 23:09
No znaleźli u Niemca na strychu rower i się chwalą innowacją... Żenada...
~Jan 30-11-2019 13:00
Fotki stanowiska ,lans , za publiczną kase , Prezes NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO LUB KGHM MIEDZ to rozumiem , ale prezes zamku ,a nie wystarczy jaki taki zarządca

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group