Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2613
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapłacą za praktyki

Środa, 13 września 2017, 8:52
Aktualizacja: 8:55
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Zapłacą za praktyki
Fot. red
Trwa rekrutacja w II turze Projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”. PWSZ w Wałbrzychu otrzymała na ten cel ponad 1 milion 100 tys. zł.

2300 zł miesięcznie otrzyma każdy ze studentów uczestniczący w programie. Liczba uczestników uzależniona jest od kierunku studiów. Do rekrutacji mogą przystąpić studenci następujących kierunków: bezpieczeństwo i higiena pracy – 12 studentów, filologia angielska – 14 studentów, kosmetologia – 5 studentów i techniki dentystyczne – 4 studentów. Za każdego studenta przyjętego na praktykę opiekun z firmy przez trzy miesiące będzie otrzymywał wynagrodzenie 1000 zł brutto.

Termin składania wniosków to 19 września 2017 roku w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich. Każda aplikacja musi być złożona osobiście.

Po rekrutacji studentów uczelnia wybierze jeszcze uczelnianych opiekunów pilotażowych praktyk zawodowych (wnioski przyjmowane do 26 września) i instytucje, w których będą realizowane praktyki (termin upływa 2 października).

Więcej informacji na stronie uczelni www.pwsz.com.pl w zakładce Biuro Karier.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group