Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2069
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Zaplątani” w Cinema City – bilety dla czytelników

Środa, 1 grudnia 2010, 8:15
Aktualizacja: Sobota, 11 grudnia 2010, 13:42
Autor: red
W wałbrzyskim Cinema City już w najbliższych dniach będzie wyświetlany film dla dzieci „Zaplątani”. Mamy dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki.

Walt Disney Pictures przedstawia „Zaplątanych” – jedną z najśmieszniejszych historii wszechczasów. Poszukiwany, a jednocześnie najbardziej czarujący bandyta w całym królestwie, ukrywa się w tajemniczej wieży. Tam zostaje porwany przez Roszpunkę, uwięzioną w wieży dziewczynę o 20-metrowych magicznych, złotych włosach.
Roszpunka szuka sposobu, aby wydostać się z więzienia, w którym była zamknięta przez całe lata. Ubija więc interes z przystojnym łotrzykiem i we dwoje rozpoczynają pełną przygód i zwrotów akcji podróż, w której towarzyszą im: pewien policyjny koń, nadopiekuńczy kameleon i gang niezbyt przyjemnych zbirów.

„Zaplątani” wchodzą do kin w technologii Disney Digital 3D. Oto historia o przygodach, miłości i włosach – całej masie włosów.

Mamy dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki na seans. Bilety do wykorzystania w dniach 6-9 grudnia lub 13-16 grudnia.

By wygrać podwójną wejściówkę wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy „Zaplątani” to film z serii Walta Disneya?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:WD.TAK lub PT.KONW:WD.NIE

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 5 grudnia do godziny 18.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Cena smsa 1 zł + VAT (1,22 zł).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group