Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4471
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój/Głuszyca/Walim: Zapraszają na casting

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022, 9:52
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój/Głuszyca/Walim: Zapraszają na casting
Fot. organizatorzy
Chcesz zagrać w filmie? Chcesz przeżyć filmową przygodę, poznać tajniki pracy przed kamerą i zgłębić wiedzę podczas warsztatów filmowych? Weź udział w castingu filmowym!

Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy ogłasza CASTING FILMOWY w ramach realizacji zadania grantowego „Sowiogórskie warsztaty filmowe”. Casting odbędzie się 22 kwietnia o godz. 16:00 w siedzibie Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy przy ul. Grunwaldzkiej 26. Do udziału w castingu zapraszamy mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”, tj.: Głuszycy, Jedliny-Zdrój, Walimia, Pieszyc i Gminy Nowa Ruda.

Osoby zainteresowane udziałem w castingu prosimy o zapoznanie się z regulaminem castingu dostępnym na www.ckmbp-gluszca.pl oraz na FB Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy.

Zadanie grantowe „Sowiogórskie warsztaty filmowe” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Nasze Góry Sowie” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
75%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group