Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapraszamy na spotkanie z Krystyną Podleską. Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem odwołane! (aktualizacja 13.56)

Wtorek, 4 czerwca 2019, 6:41
Aktualizacja: 14:06
Autor: red
Wałbrzych: Zapraszamy na spotkanie z Krystyną Podleską. Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem odwołane! (aktualizacja 13.56)
Fot. WOK Wałbrzych
Z powodu śmierci bliskiej osoby Bronisława Cieślaka informujemy, że odwołane zostaje spotkanie z aktorem, zaplanowane na środę 5 czerwca w WOK Piaskowa Góra.

Natomiast 6 czerwca o godz. 12.00 zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze, na spotkanie z Krystyną Podleską, odtwórczynią jednej z głównych ról w kultowym filmie „Miś”.

Bezpłatne wejściówki do nabycia w kasach WOK.

Spotkanie odbędzie się w ramach dwunastej edycji Festiwalu Reżyserii Filmowej. Doroczne święto filmu, publiczności i reżyserów jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Dolnego Śląska i jedynym w Europie świętem reżyserów. To okazja do prezentacji dobrego kina, spotkań z twórcami i dyskusji artystów z publicznością. Wydarzenie co roku przyciąga największe postaci świata filmu i gromadzi ogromną widownię. Festiwal ma na celu uhonorowanie najwybitniejszych twórców filmowych i najlepsze dzieła, jak również aktorów, z którymi w opinii reżyserów, najlepiej się współpracuje.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group