Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3118
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zarządzą zmianami

Wtorek, 2 marca 2010, 7:54
Aktualizacja: 12:54
Autor: PAW
Wałbrzych: Zarządzą zmianami
Fot. archiwum
Akademia Zarządzania Zmianami organizuje już V edycję seminariów, które mają na celu podnoszenie świadomości pracowników.

Sesje seminaryjne akademii mają na celu zwiększenie świadomości pracowników i kadr zarządzających modernizowanych firm w zakresie możliwości i potrzeby korzystania ze wsparcia szkoleniowego i doradczego w celu skutecznego dokonania zmian w przedsiębiorstwie. Uczestnictwo w seminarium umożliwia zdobycie wiedzy potrzebnej do nowoczesnego podejścia zarządzania zmianami. Uczestnicy seminarium będą informowani o korzyściach płynących ze wsparcia szkoleniowego i doradczego danego tematu. Seminaria prowadzone są w formie wykładu, prezentacji rozwiązań, dyskusji, case study.

Oto tematy seminarium podczas V edycji Akademii Zarządzania Zmianami, która odbędzie się 12 marca: „Zmiana strategiczna w organizacji – jak wprowadzać i zarządzać zmianą w organizacji” prowadzący prof. Andrzej Kaleta, „Mediacje w zarządzaniu” prowadzący Cezary Rutka, „Techniki wspierania kreatywności w działalności menadżerskiej” prowadzący prof. Piotr A. Wrzecioniarz.
Kolejne sesje odbędą się 16 kwietnia, 21 maja i 18 czerwca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group