Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zasłabł w radiowozie

Piątek, 11 grudnia 2020, 11:20
Aktualizacja: 14:21
Autor: red
Wałbrzych: Zasłabł w radiowozie
Fot. KMP Wałbrzych
65–letni mężczyzna, który zasłabł, a następnie przestał oddychać, żyje i jest na obserwacji w jednym z wałbrzyskich szpitali.

Policjanci we wtorek przed godziną 20.00 zostali wezwani na interwencję przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu, gdzie w podwórku leżał kompletnie pijany mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli, że wałbrzyszanin miał zaburzenia równowagi i nie był w stanie samodzielnie ustać na nogach. Przy niskiej temperaturze powietrza istniało realne zagrożenia dla jego życia i zdrowia. Okazało się również, że 65-latek mieszka sam. Wszystkie te czynniki spowodowały, że mundurowi podjęli decyzję, iż odwiozą go do komendy celem wytrzeźwienia, bo tam będą mogli nad mężczyzną sprawować ciągły nadzór i zadbać, aby w stanie upojenia alkoholowego nic mu się nie stało.

W trakcie przewożenia 65-latka do jednostki trzej funkcjonariusze zwrócili uwagę, że mężczyzna stracił przytomność, ma sine usta, jest blady i przestał oddychać, dlatego też niezwłocznie wyciągnęli wałbrzyszanina z radiowozu i rozpoczęli resuscytację, która na szczęście już po około dwóch minutach przyniosła pozytywny efekt. Kiedy mężczyźnie wrócił oddech, policjanci drugiego komisariatu okryli mieszkańca naszego miasta ciepłym kocem i do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego sprawdzali czynności życiowe. 65-latek trafił ostatecznie w ręce specjalistów, którzy udzielili mu dalszej pomocy medycznej i przewieźli do szpitala, gdzie wciąż przebywa dochodząc do siebie.

Twoja reakcja na artykuł?

44
69%
Cieszy
7
11%
Hahaha
2
3%
Nudzi
2
3%
Smuci
1
2%
Złości
8
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group