Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5315
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Zaśpiewa Patrycja Kamola

Piątek, 6 marca 2020, 6:39
Aktualizacja: Sobota, 7 marca 2020, 8:00
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Zaśpiewa Patrycja Kamola
Fot. użyczone
Jest trzykrotną stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a ostatnio zdobyła tytuł Osobowość Roku w kategorii: Kultura. Ma za sobą ponad 200 koncertów realizując kilkanaście własnych projektów muzycznych.

- Moja nowa płyta to muzyczna niespodzianka - mówi Patrycja Kamola. - Po sukcesie swojej pierwszej solowej płyty „Czekając na miłość”, która otrzymała status „Złotej Płyty”, chcę udowodnić, że można być wokalistką i muzykiem uniwersalnym, tak aby realizować swoje marzenia i się przy tym świetnie bawić. Głównym założeniem tego projektu jest ukazanie moim słuchaczom subtelnych połączeń kilku stylów muzycznych wywodzących się swoimi korzeniami z jazzu i muzyki pop. Jednocześnie, wraz z towarzyszącym mi zespołem, pragnę przenieść słuchaczy w magiczny świat własnych kompozycji i tekstów pisanych przeze mnie pod wpływem emocji. Cieszę się, że piosenki z mojej nowej płyty obecnie szturmem podbijają ponad 30 regionalnych i ogólnopolskich list przebojów, a sam krążek osiąga bardzo wysokie notowania wśród krytyków muzycznych i ma dobre recenzje w specjalistycznej prasie muzycznej.

W piątek, 6 marca, o godzinie 19:00 na scenie koncertowej w Jedlinie-Zdroju, towarzyszyć artystce będą wspaniali muzycy: gitara – Robert Ściubilecki, gitara basowa – Sławomir Kosmala, instrumenty klawiszowe – Andrzej Lamik i perkusja – Marcin Tokarski. Koncert promuje piosenka „Mam plan”, do którego nagrano teledysk, a który swoją premierę miał kilka dni temu.
- Na nasz koncert z okazji Dnia Kobiet organizowany przez Burmistrza Miasta Jedliny – Zdroju wstęp jest wolny - dodaje Patrycja Kamola.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group