Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymali złodzieja rowerów

Czwartek, 16 maja 2013, 9:00
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zatrzymali złodzieja rowerów
Fot. red.
42–letni wałbrzyszanin włamywał się do piwnic i pomieszczeń gospodarczych, skąd kradł rowery. Straty pokrzywdzeni oszacowali na blisko 35 tysięcy złotych Sposób działania wskazywał na to, że procederem tym zajmuje się tylko jedna osoba.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zajmujący się tą sprawą podejrzewali, że sprawcą tych przestępstw jest 42-letni mieszkaniec miasta. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Wczoraj zatrzymali włamywacza. W trakcie przesłuchania funkcjonariusze udowodnili mu trzydzieści kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Rowery, które były jego łupem sprzedał przypadkowym osobom. Obecnie trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

Ponadto okazało się, że 42-latek ma za sobą dość bogatą przeszłość kryminalną. Był wielokrotnie karany za różne przestępstwa. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Za tego typu czyn zabroniony grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group