Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4055
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymany za włamania do samochodów

Poniedziałek, 13 marca 2017, 13:43
Aktualizacja: 13:46
Autor: red
Wałbrzych: Zatrzymany za włamania do samochodów
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki wałbrzyskim policjantom został zatrzymany 33–letni mężczyzna, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna wybijał szyby w pojazdach, a potem kradł z nich pozostawione tam przedmioty.

Od stycznia bieżącego roku na terenie Wałbrzycha doszło do kilkunastu włamań do samochodów. Sprawca wybijał szyby w zaparkowanych pojazdach, a następnie kradł z nich pozostawione tam przedmioty. Jego łupem padły między innymi telefony komórkowe, dokumenty oraz tablet.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili, że sprawcą tych włamań jest 33-letni mieszkaniec miasta. Po zatrzymaniu mężczyzny, podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci z piątego komisariatu znaleźli między innymi skradzione rzeczy w postaci dokumentów i tabletu. Wartość odzyskanego mienia to blisko 3 tysiące złotych.

Podejrzany usłyszał jedenaście zarzutów kradzieży z włamaniem oraz dwa zarzuty zniszczenia mienia, przyznał się do wszystkich czynów i dobrowolnie poddał karze. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group