Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 1970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Zawody lekkoatletyczne w Boguszowie–Gorcach

Czwartek, 14 października 2010, 13:23
Aktualizacja: 13:35
Autor: red
Boguszów-Gorce: Zawody lekkoatletyczne w Boguszowie–Gorcach
Fot. Urząd Miasta w Boguszowie–Gorcach
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie–Gorcach zorganizował zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży z powiatu wałbrzyskiego.

Zawodnicy mieli możliwość wykazać się w konkurencjach łączonych i w sztafecie. Konkurencje łączone składały się z: biegu na 60 metrów, biegu na 400 metrów, skoku w dal i z rzutu piłeczką palantową bądź pchnięcia kulą w zależności od kategorii i wieku.

W ramach zawodów każdy uczestnik otrzymał ciepłą herbatę, owoce. Nagrody wręczała Elżbieta Bieniek-Budz – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom: Karolinie Jaworskiej i Pawłowi Głębockiemu oraz uczniom Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach za pomoc przy organizacji imprezy.

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa IV / Dziewczęta:

I m-ce Marta KOSAK ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Nikola GARBACZ ZSS w Boguszowie-Gorcach
III m-ce Ewa SKURSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa IV / Chłopcy:

I m-ce Oskar DUŚ ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Filip KOŚNIK ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa V / Dziewczęta:

I m-ce Oliwia MROZIŃSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Oliwia KOWALSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
III m-ce Natalia WDOWCZYK ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa V / Chłopcy:

I m-ce Piotr BURAKOWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa VI / Dziewczęta:

I m-ce Karolina OSTROWSKA PSP NR 2 w Wałbrzychu
II m-ce Mirela DUDA ZSS w Boguszowie-Gorcach
III m-ce Kamila MAJEWSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
IV m-ce Dominika SYPIAŃSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
V m-ce Marika JODEŁKA ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa VI / Chłopcy:

I m-ce Wojciech GÓRAL ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Sebastian MALINKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Bartłomiej SZMIDT ZSS w Boguszowie-Gorcach
III m-ce Mateusz OWSIANNY ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Sztafeta / klasa IV-V-VI / Dziewczęta:

I m-ce Marta KOSAK ZSS w Boguszowie-Gorcach
Oliwia MROZIŃSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Karolina OSTROWSKA PSP Nr 2 w Wałbrzychu

II m-ce Nikola GARBACZ ZSS w Boguszowie-Gorcach
Mirela DUDA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Dominika SYPIAŃSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Oliwia KOWALSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach

III m-ce Ewa SKURSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Marika JODEŁKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Kamila MAJEWSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Natalia WDOWCZYK ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły podstawowe / Konkurencje łączone / klasa IV-V-VI / Chłopcy:

I m-ce Wojciech GÓRAL ZSS w Boguszowie-Gorcach
Sebastian MALINKA ZSS w Boguszowie-Gorcach
Bartłomiej SZMIDT ZSS w Boguszowie-Gorcach
Mateusz OWSIANNY ZSS w Boguszowie-Gorcach

II m-ce Oskar DUŚ ZSS w Boguszowie-Gorcach
Filip KOŚNIK ZSS w Boguszowie-Gorcach
Piotr BURAKOWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły gimnazjalne / Konkurencje łączone / klasa II / Dziewczęta:

I m-ce Dominika WIEWIÓRA ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Martyna LIC ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły gimnazjalne / Konkurencje łączone / klasa II / Chłopcy:

I m-ce Jacek LASKOWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Sebastian PAWLAK ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły gimnazjalne / Konkurencje łączone / klasa III / Dziewczęta:

I m-ce Paula PIOTROWSKA ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły gimnazjalne / Konkurencje łączone / klasa III / Chłopcy:

I m-ce Paweł PRZYGODZKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
II m-ce Michał SULWIŃSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
III m-ce Kacper CIERZNIEWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
IV m-ce Dawid GNIADEK ZSS w Boguszowie-Gorcach
V m-ce Michał MICHALAK ZSS w Boguszowie-Gorcach
VI m-ce Damian LIC ZSS w Boguszowie-Gorcach

Szkoły gimnazjalne / Sztafeta / klasa II-III / Chłopcy:

I m-ce Damian LIC ZSS w Boguszowie-Gorcach
Paweł PRZYGODZKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
Dawid GNIADEK ZSS w Boguszowie-Gorcach
Jacek LASKOWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach

II m-ce Michał SULWIŃSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
Kacper CIERZNIEWSKI ZSS w Boguszowie-Gorcach
Michał MICHALAK ZSS w Boguszowie-Gorcach
Sebastian PAWLAK ZSS w Boguszowie-Gorcach

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group