Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4952
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zbieramy na respirator (aktualizacja 14.00)

Wtorek, 24 marca 2020, 8:36
Aktualizacja: Czwartek, 26 marca 2020, 8:31
Autor: PAW
Wałbrzych: Zbieramy na respirator (aktualizacja 14.00)
Fot. archiwum
22 marca Caritas Diecezji Koszalińsko–Kołobrzeskiej oraz Fundacja "SMS z Nieba" zainaugurowały ogólnopolską akcję pn. "Zanurzeni w miłości", polegającą na zbiórce funduszy na zakup respiratorów dla szpitali w Polsce. Dziś rano ruszyła zbiórka na takie urządzenie dla wałbrzyskiego szpitala. Po sześciu godzinach okazało się, że udało się zebrać 105 tysięcy złotych.

Na jeden respirator potrzeba ponad 100 tys. złotych. Trzecim szpitalem, który otrzyma taki sprzęt, jest Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu!

Wszelkie informacje o akcji oraz o sposobach wpłat na konto dostępne na stronie: www.zanurzeniwmilosci.pl
- Będziemy tę akcję promować na facebooku i na naszych stronach internetowych. Chodzi, żeby w krótkim czasie zakupić respirator. One zawsze były potrzebne, zawsze ich było za mało, ale teraz są szczególnie potrzebne i dlatego prosimy o wsparcie. Zbiórka zakończy się u nas, kiedy uda się zebrać kwotę około 100 tysięcy złotych. Podziękowania należą się wszystkim tym, którzy działają na rzecz poprawy zabezpieczenia personelu medycznego poprzez przekazywanie sprzętu medycznego dla szpitala - mówi prezydent Roman Szełemej. - To jest nam niezwykle potrzebne na teraz i na przyszłość. Dziękujemy indywidualnym osobom, podmiotom gospodarczym i samorządowcom. Nie mamy nowych zakażeń. Urząd miejski pracuje w sposób zdalny i w ten sposób możemy załatwić niemal wszystkie sprawy.

Twoja reakcja na artykuł?

28
68%
Cieszy
1
2%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
5
12%
Złości
5
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group