Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5382
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Zdecydowali się na pracę w policji

Wtorek, 28 czerwca 2022, 7:26
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Zdecydowali się na pracę w policji
Fot. KMP Wałbrzych
Szeregi wałbrzyskiej Policji zasiliło właśnie 5 kolejnych policjantów. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkomisarz Krzysztof Lewandowski.

W szeregach wałbrzyskich policjantów 14 czerwca służbę rozpoczęło, pięciu nowych funkcjonariuszy. Z tej właśnie okazji, w piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu o godz. 13:00 głośno zabrzmiały wypowiadane z poczuciem odpowiedzialności słowa roty ślubowania. Podczas uroczystości Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie oraz realizacji własnych ambicji i marzeń. . Mówił o tym, że służba w Policji to powołanie do wykonywania zadań trudnych i wyjątkowo niebezpiecznych nawet z narażeniem życia i ze szczególnym poświęceniem.

Pięciu nowych policjantów zasiliło Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu - w tym trzech trafiło do wydziału prewencji i jeden do wydziału ruchu drogowego, jeden zasilił Komisariat Policji II w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

8
33%
Cieszy
4
17%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
8%
Smuci
2
8%
Złości
7
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group