Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5467
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zdesperowana 26–latka

Czwartek, 4 listopada 2021, 13:22
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zdesperowana 26–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach poszukiwali 26–letniej mieszkanki tej miejscowości. Przeprowadzone przez mundurowych działania doprowadziły do odnalezienia kobiety po kilku godzinach w zaroślach w rejonie ul. Poniatowskiego.

Z relacji najbliższych wynikało, że 26-latka w środę około godziny 11:30 wyszła z domu połykając sporą ilość tabletek uspokajających oraz zapijając alkoholem. W takiej sytuacji istniało podejrzenie, iż może targnąć się na swoje życie. Boguszowscy funkcjonariusze będący w służbie sprawdzali sygnały i informacje o możliwym miejscu pobytu zaginionej kobiety na terenie tej miejscowości oraz Wałbrzycha. Mundurowi wiedzieli, że ważna i cenna jest każda minuta działań.

Policjanci wytypowali również pobliskie tereny zielone oraz nieużytkowane w najbliższej okolicy, gdzie mogła udać się 26-latka. Dzięki zorganizowanej akcji poszukiwawczej ostatecznie po godzinie 15:00 mł. asp. Jakub Lorenc oraz sierż. Dominika Holka w trakcie przeczesywania zarośli przy nieutwardzonej drodze polnej przy ul. Poniatowskiego odnaleźli tam leżącą 26-latkę. Kobieta wyglądała na odurzoną, dlatego mundurowi udzielili jej pomocy przedmedycznej i dalej nadzorowali czynności życiowe, a także wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

2
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
13%
Nudzi
2
8%
Smuci
2
8%
Złości
15
63%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group