Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3897
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina-Zdrój: Zdrój się zbroi

Piątek, 22 lipca 2022, 13:45
Aktualizacja: 13:47
Autor: PAW
Jedlina-Zdrój: Zdrój się zbroi
Fot. Zdrój Jedlina–Zdrój
Piłkarze Zdroju Jedlina–Zdrój już wkrótce rozpoczną sezon w klasie okręgowej. Trener Kamil Jasiński i działacze z Jedliny–Zdroju postanowili wzmocnić swoją ekipę.

Pierwszym zawodnikiem, który dołączył do Zielono-Czerwonych w przerwie letniej jest Tomasz Szyszka. W przeszłości reprezentował barwy między innymi Górnika Wałbrzych, Białego Orła Mieroszów, MKS-u Szczawno-Zdrój, Skalnika Czarny Bór, Karoliny Jaworzna Śląska i Orła Lubawka, a ostatni sezon spędził w Victorii Świebodzice. To nominalny środkowy obrońca.

Drugim zawodnikiem, który zdecydował się dołączyć do Zdroju w letniej przerwie, jest bramkarz, Marcin Jaskółowski. Nowy zawodnik Zdroju ostatnio występował w Victorii Świebodzic, a wcześniej reprezentował barwy Białego Orła Mieroszów, Skalnika Czarny Bór, MKS-u Szczawno-Zdrój, Górnika Boguszów-Gorce i Victorii Tuszyn.

Kolejnego letniego wzmocnienia nie trzeba nikomu w Jedlinie-Zdroju przedstawiać. Po kilku latach spędzonych na IV-ligowych boiskach w Piaście Nowa Ruda, a wcześniej w austriackim ASV Kienberg/Gaming do Jedliny-Zdroju wraca Bartosz Chabrowski. Nowy zawodnik najlepiej czuje się w linii ataku.

Źródło: Zdrój Jedlina-Zdrój

Twoja reakcja na artykuł?

10
45%
Cieszy
3
14%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
6
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group