Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3754
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Zgłoś i zagłosuj na swoją bibliotekę

Czwartek, 28 września 2017, 13:05
Aktualizacja: 13:08
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych/REGION: Zgłoś i zagłosuj na swoją bibliotekę
Fot. red
10 tys. książek dla 120 bibliotek, takie nagrody czekają w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.

„Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane” - tak akcję opisują organizatorzy. Aby zgłosić bibliotekę do konkursu wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz na stronie organizatora akcji. Może to zrobić każdy do 14 października. Głosowanie trwa od 2 do 31 października. Tydzień później zostaną ogłoszone wyniki.

Nagrody to 20 zestawów po 250 książek wraz z pufami do wspólnego czytania i 100 zestawów zawierających po 50 książek. Głosujący również mają szansę na wygranie jednej z 40 tys. książek. Głosować można raz dziennie po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie lub przez Facebook. Do tej pory w akcji uczestniczą cztery biblioteki z powiatu wałbrzyskiego: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu, Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy, Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju i Gminna Biblioteka Publiczna w Walimiu.

Do konkursu mogą przystąpić biblioteki publiczne jednostek samorządu terytorialnego oraz powiatowe biblioteki publiczne działające na terenie Polski. Szczegóły akcji i możliwość zgłoszenia biblioteki lub oddania głosu na stronie www.wspolneczytanie.pl. Akcję organizuje Kinder Mleczna Kanapka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group