Niedziela, 28 czerwca

Zimowa liga debla o Puchar Prezesa PEC

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Oficjalnie podsumowano Zimową Ligę Debla, która od listopada toczyła się w Tenis–Arenie przy ulicy Ogrodowej.

To już trzecia edycja rozgrywek, za organizacją których stoi WKT „Atri” Wałbrzych, a która z racji pandemii koronawirusa zakończyła się w pierwszych dniach marca.

W rywalizacji ponad 40 tenisowych par, czyli około 80 zawodników, najlepszy okazał się duet Roman Kus – Łukasz Nowik, którego regularnie zastępował również jego syn – Nikodem Nowik. Na kolejnych miejscach uplasowały się pary: Daniel Szurma – Krzysztof Rychter oraz Paweł Głębocki – Adam Błaszak.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka