Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1648
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złote Serce dla Ewy Fluder

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 3 października 2017, 13:39
Aktualizacja: Czwartek, 5 października 2017, 16:49
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Ewa Fluder – Ordynator Oddziału Okulistycznego Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu otrzymała dzisiaj Złote Serce za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie.

W imieniu mieszkańców Wałbrzycha i pacjentów Złote Serce wręczył Ewie Fluder i wszystkim pracownikom Oddziału Okulistycznego Ryszard Nowak - radny Rady Miejskiej Wałbrzycha, który powiedział:

- Wstając rano pierwszą czynnością którą robię jest otwarcie powiek. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Mogę państwa zobaczyć. Mogę to przepiękne Złote Serce w imieniu mieszkańców wręczyć, widząc to co się wokół dzieje. Dokonują tu państwo przepięknych rzeczy, dzięki którym człowiek może widzieć. Wręczam pani to Złote Serce na wniosek mieszkańców naszego miasta i nie tylko, dla całego Oddziału Okulistycznego. Niech będzie ono odzwierciedleniem tego, czego państwo tu dokonują.

Warto przypomnieć, że Złote Serca otrzymują osoby szczególnie wybitne i zasłużone. Na wniosek mieszkańców przyznaje je kapituła pod przewodnictwem Ryszarda Nowaka - pomysłodawcy i inicjatora akcji.

- Jest nam bardzo miło, jesteśmy zaskoczeni i bardzo dziękujemy. To oznacza, że nasza praca ma sens. To zasługa całego zespołu - lekarzy, pielęgniarek, salowych, sekretarek - wszyscy pracujemy na to, żeby pacjenci widzieli, żeby czuli się szczęśliwi. Cały mój zespół stara się do każdego pacjenta podejść indywidualnie. Jeżeli jest taka możliwość - operujemy tak szybko jak tylko się da. Niestety, jak każdy oddział, mamy ograniczone fundusze, które limituje nam Narodowy Fundusz Zdrowia - powiedziała Ewa Fluder.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Bronisław 3-10-2017 15:21
Wspaniały Lekarz , Okulistyka na wysokim poziomie . Personel Super.
~ewa 3-10-2017 20:56
Jestem pełna podziwu pracy całego zespołu i wielkie pokłony za sprawność ich rąk bardzo dziękujemy...
~Basia 3-10-2017 21:01
Wspaniała Kobieta znakomity Lekarz!
~Januszek 3-10-2017 22:45
Nie wiem jak gdzie indziej,ale na Okulistyce Pani Ordynator Ewa Fluder dokonuje prawdziwych cudów!.Razem z żona doświadczyliśmy tego...Jakże wszyscy tam są życzliwi - lekarze,pielęgniarki i pracownicy obsługi.Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.
~ 4-10-2017 0:03
Zuch!!!
~pracuś 4-10-2017 16:58
Ewka naprawdę jest spoko, pracuję w szpitalu i znam ją, żeby wszyscy lekarze tacy byli...eh...pomarzyć... Gratulacje Pani Ewo, kawał dobrej roboty!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group