Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4853
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Złote Serce” dla wałbrzyskiego ZUS–u

Czwartek, 14 lipca 2011, 19:12
Aktualizacja: 19:12
Autor: PAW
Wałbrzych: „Złote Serce” dla wałbrzyskiego ZUS–u
Fot. PAW
Dziś przedstawiciele wałbrzyskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odebrali „Złote Serce”.

„Złote Serce” to wyróżnienie przyznawane osobom i instytucjom, które okazują dobre serce i wiele wrażliwości na cierpienie innych ludzi.
- Takie wyróżnienia są przyznawane od 10 lat – mówi Ryszard Nowak, radny WWS-u i jednocześnie szef Rady Wspólnoty Samorządowej „Biały Kamień, Konradów”. – W tym roku kapituła postanowiła wyróżnić m.in. wałbrzyski oddział ZUS-u.

Kapituła, w której skład wchodzą: radny Ryszard Nowak, radny powiatowy Marcin Nowak, pedagog Marika Trzop-Wantuch oraz wiceprzewodnicząca Rady Wspólnoty Samorządowej „Biały Kamień, Konradów” Kornelia Dylong, postanowiła uhonorować dyrektora wałbrzyskiego oddziału ZUS-u Jerzego Gajosa oraz zastępcę dyrektora do spraw świadczeń Bogumiłę Woszcz. Jak widnieje na przyznanym dyplomie wyróżnienie zostało im przyznane „za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Za bycie człowiekiem”.
- Wałbrzyski ZUS jest szczególnie wrażliwy na ludzkie problemy – mówi radny Ryszard Nowak. – ZUS pomaga swoim byłym pracownikom i nigdy nie zostawia ich w potrzebie.

Przyznaniem nagrody szczególnie zaskoczony był szef wałbrzyskiego ZUS-u Jerzy Gajos.
- Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia – mówi Gajos. – Jestem tym wzruszony i cieszę się, że ktoś dostrzegł nasze starania.

Bogumiła Woszcz podkreśliła, że przyznaną nagrodę odbiera jako wyróżnienie dla całej ekipy pracującej w wałbrzyskim oddziale ZUS-u.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group