• Niedziela, 15 września 2019
  • Godz. 18:11
  • Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
  • Czytających: 3173
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Złóż wniosek o stypendium

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Piątek, 3 stycznia 2014, 11:55
Autor: red
Fot. red
Do 31 stycznia trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego dla osób fizycznych (zawodników) za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez polski związek sportowy lub podmioty działające z jego upoważnienia.

Stypendium sportowe może otrzymać zawodnik, który jest członkiem stowarzyszenia kultury fizycznej, klubu sportowego, posiadających swoje siedziby na terenie powiatu wałbrzyskiego po spełnieniu kryteriów określonych w Uchwale Nr IV/27/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 10 lutego 2011 roku w sprawie ustanowienia stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, szczegółowych zasad oraz trybu ich przyznawania i pozbawiania.

Z wnioskami o przyznanie stypendiów mogą występować kluby sportowe oraz stowarzyszenia kultury fizycznej mające siedzibę na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Ponadto do 31 stycznia trwa nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym, którzy są członkami lub reprezentantami stowarzyszenia kultury fizycznej lub klubu sportowego, działających na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Z wnioskami o przyznanie nagród i wyróżnień mogą występować działające na terenie powiatu wałbrzyskiego stowarzyszenia kultury fizycznej, kluby sportowe, lub związki sportowe.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Najlepszy Młody Sportowiec - junior, Najlepszy Sportowiec - senior, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny oraz Najlepszy Trener, wyróżnienia natomiast w kategorii Najlepszy Działacz Sportowy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group