Odszedł od nas trener Radosław Czerniak. Człowiek, który w 2007 roku poprowadził Górnika do upragnionej Ekstraklasy. Świetny fachowiec i jeszcze lepszy człowiek, który koszykarską energią zarażał każdego wokół. Dziś brakuje nam słów żeby wyrazić co czujemy… Cała biało-niebieska rodzina pogrążona jest w żałobie. Spoczywaj w pokoju Trenerze. Wałbrzych nigdy nie zapomni!
Źródło: Górnik Wałbrzych
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.