Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Zmarł Radosław Czerniak

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Dziś dotarła do nas łamiąca serce wiadomość. W wieku 53 lat zmarł Radosław Czerniak, trener, który wprowadził Górnika do ekstraklasy.

Odszedł od nas trener Radosław Czerniak. Człowiek, który w 2007 roku poprowadził Górnika do upragnionej Ekstraklasy. Świetny fachowiec i jeszcze lepszy człowiek, który koszykarską energią zarażał każdego wokół. Dziś brakuje nam słów żeby wyrazić co czujemy… Cała biało-niebieska rodzina pogrążona jest w żałobie. Spoczywaj w pokoju Trenerze. Wałbrzych nigdy nie zapomni!

Źródło: Górnik Wałbrzych

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka