Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4037
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmiana trasy linii 18 wiąże się z budową obwodnicy

Środa, 22 maja 2019, 15:17
Aktualizacja: 15:19
Autor: red
Wałbrzych: Zmiana trasy linii 18 wiąże się z budową obwodnicy
Fot. red
Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że z powodu budowy obwodnicy zachodniej Wałbrzycha oraz remontem ulicy Chopina i Sienkiewicza w Szczawnie – Zdroju od dnia 25 maja (sobota) zmianie ulegnie rozkład jazdy oraz trasa kursowania linii 18.

> Kierunek: Podzamcze – Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna,

autobusy kursować będą przez ul. Szczawieńską, tj. ze Szczawna – Zdroju z ul. Kolejowej skierowane zostaną obwodnicą (ul. Szczawieńską) gdzie pomiędzy hipermarketem Tesco a rondem zlokalizowany zostanie nowy przystanek. W związku z tym na czas budowy nie będą obsługiwane następujące przystanki: Szczawno – Zdrój – Plac Wolności, Szczawno – Zdrój – Mickiewicza oraz Szczawno – Zdrój - Łączyńskiego.

> Kierunek: Szczawno – Zdrój – Sobięcin,

z osiedla Podzamcze trasa przejazdu nie ulegnie zmianie, autobusy kursować będą przez remontowaną ulicę Chopina i Sienkiewicza, przystanki na tym odcinku oraz przystanek na ul. Łączyńskiego mogą być przesuwane w zależności od postępu prac drogowych.

W związku z tym, że ulica Gałczyńskiego i ul. Wyszyńskiego będą drogami bez przejazdu (tzw. ślepymi) linia 18 kursami do/z Aqua Zdroju nie będzie obsługiwać Piaskowej Góry tj. następujących przystanków: Długa – Makuszyńskiego, Długa – Topolowa, Broniewskiego – Piaskowa Góra oraz Broniewskiego – Krasińskiego. Autobusy relacji Podzamcze – Aqua Zdrój kursować będą podstawową trasą tj. przez remontowaną ul. Chopina i Sienkiewicza, natomiast w drodze powrotnej przez ul. Szczawieńską.

Twoja reakcja na artykuł?

8
40%
Cieszy
1
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
7
35%
Smuci
3
15%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group