Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2705
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Znalazł cudzą kartę płatniczą i kilkakrotnie z niej skorzystał

Piątek, 29 czerwca 2018, 7:26
Autor: red
powiat wałbrzyski: Znalazł cudzą kartę płatniczą i kilkakrotnie z niej skorzystał
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, który blisko dwa tygodnie temu znalazł na jednej z wałbrzyskich ulic kartę bankomatową. Mężczyzna zamiast zwrócić ją wydawcy lub właścicielowi, wielokrotnie z niej skorzystał.

21 czerwca pokrzywdzony zgłosił policjantom, że nieznana mu osoba 7-krotnie skorzystała ze zgubionej przez niego kilka dni wcześniej karty płatniczej. Z konta bankowego 33-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc zniknąć miało około 200 złotych.

Przeprowadzone przez policjantów działania operacyjne doprowadziły mundurowych już następnego dnia do jednego z mieszkań przy ul. Welońskiego w Wałbrzychu. To właśnie tam przebywał 20-latek, który kilkakrotnie skorzystał z cudzej karty i przez dwa dni dokonywał zakupów w różnych sklepach z terenu Wałbrzycha, Boguszowa-Gorc oraz Szczawna-Zdroju.

20-letni wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i wskazał miejsce wyrzucenia przywłaszczonej karty, którą policjanci ostatecznie odzyskali. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group