Czytających: 5491

Kraj: Znani w Wałbrzychu grają na ligowych boiskach

Niedziela, 14 sierpnia 2011, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Dotychczas piłkarze wałbrzyskiego Górnika ponieśli cztery porażki w maczach ligowych. Nie warto więc pastwić się nad ich trudną sytuacją. Warto za to przejrzeć się zawodnikom znanym z naszych ligowych boisk, którzy obecnie występują w drużynach z wyższej półki.

W ekstraklasie możemy podziwiać graczy wprawdzie nie z Wałbrzycha, ale którzy przez lata występowali w rozgrywkach Ronal Cup, a więc halowej piłki nożnej w Wałbrzychu.

Janusz Gol wystąpił 90 minut w meczu warszawskiej Legii z Górnikiem Zabrze. Stołeczny zespół wygrał 3-1. W barwach Ruchu Chorzów gra Arkadiusz Piech. On także rozegrał pełne 90 minut, ale jego klub uległ Śląskowi Wrocław 0-1.

Na boiskach I ligi też mamy swoich przedstawicieli. W Zawiszy Bydgoszcz gra Paweł Oleksy. Były zawodnik Górnika Wałbrzych zagrał cały mecz w Grudziądzu, gdzie jego drużyna odniosła cenne zwycięstwo 1-0. Natomiast inny były gracz Górnika - Damian Misan rozegrał 14 minut we Flocie Świnoujście w zwycięskim 1-0 meczu z Bogdanką Łęczna.