Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3765
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znieważył policjantów podczas interwencji

Wiadomości: Region
Środa, 1 sierpnia 2012, 6:30
Aktualizacja: 7:11
Autor: opr.red.
Fot. red.
Podczas interwencji w jednym z mieszkań w Głuszycy 21–letni mężczyzna zagroził policjantom chcąc zmusić ich do zaniechania prawnej czynności służbowej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy otrzymali zgłoszenie, że jeden z mieszkańców Głuszycy zakłóca ciszę nocną. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, gdzie na miejscu zastali 21-letniego mężczyznę, który bardzo głośno się zachowywał. Gdy przywoływali go do porządku, młody człowiek skierował wobec nich szereg obraźliwych słów. Ponadto 21-latek zaczął grozić policjantom, próbując w ten sposób wymusić na nich by zaniechali czynności służbowych.

W trakcie interwencji w mieszkaniu mundurowi znaleźli sadzonkę konopi indyjskiej. Młody mężczyzna cały czas zachowywał się bardzo agresywnie. Swoim zachowaniem wzbudził w funkcjonariuszach podejrzenie, że może być pod wpływem środków odurzających. Policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala, gdzie fakt ten potwierdził się. 21-latek teraz usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz stosowania wobec nich gróźb, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group