Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3721
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Znów widoczni tenisiści z uzdrowiska

Czwartek, 15 czerwca 2017, 10:30
Aktualizacja: 10:33
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Znów widoczni tenisiści z uzdrowiska
Fot. użyczone
Bardzo udany start w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Poznaniu (do lat 12) zaliczył Gabriel Wójcicki KT Szczawno Zdrój.

Gabryś w turnieju singlowym dotarł aż do półfinału pokonując po drodze m.in. turniejową dwójkę Hugo Kwaśniewskiego z AT Kerber Puszczykowo 7/6, 6/3. W walce o ścisły finał musiał uznać wyższość Marcina Andrzejczaka z AT Masters Łódź 2/6, 4/6 ostatecznie zajmując wysokie trzecie miejsce. W turnieju deblowym Gabriel grając w parze z Jędrzejem Chęclewskim z PT Olimpia Poznań dotarł aż do ścisłego finału, gdzie udanie się zrewanżował swojemu singlowemu pogromcy, grającemu w parze z Tomaszem Berkietą ST Matchpoin Komorów 6/2, 6/2 triumfując w całej imprezie.

Również w turnieju dziewcząt KT Szczawno Zdrój miało swoją reprezentantkę w osobie Koko Ejsmont. Kornelia w turnieju singlowym dotarła do fazy ćwierćfinałowej ulegając turniejowej jedynce Natalii Szczepaniak z Advantage Bielsko Biała 1/6, 2/6. W turnieju deblowym obie zawodniczki zagrały w parze docierając do finału, gdzie pokonały parę Głowacka/Stypuła i ostatecznie zajmując pierwsze miejsce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group