Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3022
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zostań magistrem logistyki

Środa, 15 stycznia 2020, 7:30
Aktualizacja: Czwartek, 16 stycznia 2020, 8:37
Autor: red
Wałbrzych: Zostań magistrem logistyki
Fot. PWSZ Wałbrzych
PWSZ w Wałbrzychu rozpoczyna właśnie zimową rekrutację.

Początek roku sprzyja wcielaniu w życie nowych projektów i planów dotyczących rozwoju zawodowego. Jednym z pomysłów może być decyzja o podjęciu studiów. Zimową rekrutację na studia magisterskie na kierunku logistyka rozpoczyna właśnie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Swoją ofertę kieruje również do osób pracujących, umożliwiając im studiowanie w formie niestacjonarnej.
Rekrutacja trwać będzie od 15 stycznia do 12 lutego 2020 roku i jest adresowana do wszystkich absolwentów studiów inżynierskich, niekoniecznie do osób posiadających już dyplom logistyka. Program kształcenia, obejmujący trzy semestry, skoncentrowany jest w dużym stopniu na zagadnieniach ogólnych dotyczących zarządzania projektami, prowadzenia przedsiębiorstw, autoprezentacji, których praktyczna znajomość przydaje się w wielu zawodach. W programie studiów nie brakuje jednak przedmiotów typowo logistycznych, związanych z modelowaniem komputerowym, symulacją, controllingiem, Lean Management, pomagających czynnym zawodowo logistykom podnosić swoje kwalifikacje. To właśnie głównie z myślą o nich PWSZ w Wałbrzychu prowadzi, równolegle z formą stacjonarną, studia w formie niestacjonarnej.

Uczelnia dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym oraz kadrą specjalistów – naukowców i praktyków, dzięki czemu oferuje kształcenie na wysokim poziomie, kładąc duży nacisk na praktyczne umiejętności, które przyszłym absolwentom rzeczywiście przydadzą się na rynku pracy. Studenci mają do swojej dyspozycji specjalistyczne pracownie, programy komputerowe, a także, zakupiony ostatnio przez uczelnię, symulator wózka widłowego i aplikację VR (virtual reality) umożliwiającą wykonywanie zadań dotyczących inspekcji stanu technicznego naczepy oraz optymalizacji załadunku.

Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne odbywa się za pośrednictwem systemu online. Następnie komplet dokumentów należy złożyć w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich (ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, pokój 24). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie uczelni www.pwsz.com.pl/dla-kandydata/.

Twoja reakcja na artykuł?

1
10%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
70%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group