Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1855
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostań superwolontariuszem Szlachetnej Paczki

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 9 września 2010, 13:52
Aktualizacja: 13:53
Autor: red
Poczuj, co to znaczy być bohaterem. Znajdź w sobie siłę i odwagę, by zmieniać świat na lepsze i zostań superwolontariuszem Szlachetnej Paczki.

Organizatorzy poszukują ludzi: wrażliwych na ludzkie nieszczęścia, wytrwałych i odpowiedzialnych, gotowych poświęcić kilka godzin tygodniowo na zadania w ramach akcji, regularnie korzystających z Internetu.

Co robią wolontariusze Szlachetnej Paczki?
Docierają do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, przeprowadzają wywiady środowiskowe i pytają o najpilniejsze potrzeby, opiekują się wybranymi rodzinami (od 1 do 3), w czasie trwania akcji są w stałym kontakcie z darczyńcami przygotowującymi dla nich paczki, dostarczają paczki rodzinie w czasie finału akcji.

Co możesz zyskać będąc wolontariuszem?
Bezcenne doświadczenie i satysfakcję z pomocy naprawdę potrzebującym, wiedzę i umiejętności, jak mądrze pomagać, jak organizować akcje społeczne, możliwość własnego rozwoju poprzez szkolenia, kontakt z pełnymi entuzjazmu i energii ludźmi.

Organizatorzy czekają na chętnych do 15 października.

Zgłosić się można wysyłając cv do koordynatora Szlachetnej Paczki w Wałbrzychu. W mailu zatytułowanym WOLONTARIUSZ należy podać nazwę dzielnicy lub miejscowości, gdzie chcielibyście włączyć się do akcji.

Adresy mailowe Wałbrzyskich Koordynatorów SZLACHETNEJ PACZKI:
Mateusz Rambacher mrambacher@projektpolska.pl
Dariusz Lenda dareklenda@interia.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group