Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 2480
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czwartek, 17 listopada 2016, 16:34
Autor: red
Wałbrzych: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Fot. WOK Wałbrzych
Sztab WOŚP w Wałbrzychu zaprasza do współpracy. 25. finał WOŚP już 15 stycznia 2017 roku.

Kolejna edycja jest organizowana pod hasłem: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.
- Po ubiegłorocznym sukcesie, rekordowej zbiórce pieniędzy na WOŚP i w tym roku połączyliśmy siły z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury organizuje wielkowośpową imprezę: koncerty, pokazy i inne atrakcje, natomiast zbiórką oraz współpracą z wolontariuszami zajmą się: szkoła i harcerze - mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

- Mam nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami uda nam się kolejny raz przekroczyć kwotę stu tysięcy złotych w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP – dodaje Dorota Turzańska, szefowa wałbrzyskiego sztabu.

Osoby, które chcą kwestować powinny zapoznać się z regulaminem wolontariusza oraz wypełnić ankietę i wysłać ją wraz ze zdjęciem na maila wospwalbrzych@gmail.com. Zdjęcie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem (format JPG, min. 800x800 pikseli). Na zdjęciu musi być dokładnie widoczna twarz. Nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z np. fotografii grupowych, wakacyjnych.

Ankietę z podpisanym zdjęciem można też przynieść do:

• Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29 - od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 18.00,

• Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 – 14.00, do Doroty Turzańskiej,

• Hufca Ziemi Wałbrzyskiej, ul. Przemysłowa 16 - od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00.
Liczba kwestujących jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group