Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Zrób wyjątkowe selfie w naprawdę dużym formacie

Niedziela, 13 stycznia 2019, 9:33
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 lutego 2019, 9:39
Autor: red
Kraj: Zrób wyjątkowe selfie w naprawdę dużym formacie
Fot. użyczone
Zdjęcia pstrykane samemu sobie to prawdziwy fenomen społeczny XXI wieku, wywierający wpływ na wiele dziedzin życia. Żeby wspomnieć tylko wymuszenie na producentach konkretnych rozwiązań technologicznych w rodzaju specjalnych aparatów w smartfonach czy selfie–sticków. Rzeczone “kijki” pozwalają złapać lepszą, szerszą perspektywę w porównaniu z fotkami zrobionymi “z rąsi”. Jeszcze więcej ciekawych możliwości do robienia zdjęć zapewni “Magic Mirror”, czyli iście czarodziejskie fotolustro.

Dotknij cudów fotograficznych technologii

Alicja z powieści Lewisa, Carolla przeszła na drugą stronę lustra do magicznej krainy, natomiast użytkownicy maszyn typu Magic Mirror stoją przed zwierciadłem, które robi zdjęcia. Oczywiście proste utrwalenie odbijanego obrazu stanowi tylko jedną z wielu opcji, jakie dają profesjonalne fotolustra. Jak one działają? Chętni do zdjęcia ustawiają się przed urządzeniem, a gładka tafla momentalnie zmienia się w ekran dotykowy. Specyficzne fotobudki Magic Mirror pozwalają na tworzenie naprawdę wymyślnych obrazów. Swojskie twarze na okładce prestiżowego magazynu? A może krótki film z imprezowiczami w rolach głównych? To tylko przysłowiowy wierzchołek góry lodowej!

Zrób gościom niespodziankę i zaplanuj niesamowitą sesję fotograficzną!

Fotolustra z natury rzeczy byłyby cokolwiek mało praktyczne jako gadżet do użytkowania na co dzień. Najlepiej sprawdzają się jako jedna z atrakcji podczas okolicznościowej zabawy. Jak wiadomo, firm organizujących rozmaite eventy i imprezy jest bez liku. Zainteresowani włączeniem Magic Mirror do programu wyjątkowego wieczoru mogą się zwrócić do Light Ring. Mając na uwadze liczne, pozytywne opinie zadowolonych klientów oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, można śmiało im zaufać. Sprawdzony partner z pozytywnymi referencjami jest najlepszą gwarancją udanej zabawy. Sesja zdjęciowa przed Magic Mirror z pewnością będzie piękną pamiątką. To właśnie ulotne zdawałoby się chwile tworzą najżywsze, najlepsze wspomnienia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group