Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3013
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Zrób zdjęcie i wygraj nagrody

Wtorek, 5 lipca 2016, 9:32
Aktualizacja: 9:35
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Zrób zdjęcie i wygraj nagrody
Fot. organizatorzy
„Zabytki i atrakcje turystyczne gminy Stare Bogaczowice" – taki tytuł nosi konkurs fotograficzny organizowany przez gminę Stare Bogaczowice.

„Zabytki i atrakcje turystyczne gminy Stare Bogaczowice":

Osobą upoważnioną do udzielania informacji na temat Konkursu jest pan Wiesław Ślawski - rop@starebogaczowice.ug.gov.pl .

Patronat nad konkursem sprawuje Wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Celem konkursu jest popularyzacja tematyki historycznej i atrakcji turystycznych gminy Stare Bogaczowice.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących za wyjątkiem osób zajmujących się profesjonalnie fotografiką, w szczególności: nie prowadzących działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem usług fotograficznych lub nie świadczących ww. usług na dowolnej podstawie prawnej oraz nie posiadających wyższego wykształcenia w zakresie fotografiki.

Osoby niepełnoletnie dopuszczone zostaną do udziału w konkursie po przedłożeniu Organizatorowi pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów na udział w konkursie.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 10 fotografii pojedynczych lub ułożonych w 1 zestaw. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie gminy Stare Bogaczowice. Prace należy przesłać na płycie CD lub DVD na adres organizatora w postaci plików w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 72 DPI i rozmiarze nie mniejszym niż 3000 x 2000 pixeli oraz po 1 egzemplarzu odbitek w wielkości A4. Nie należy wprowadzać kompresji. W nazwach plików należy obowiązkowo używać wyłącznie małych liter bez polskich znaków. Pliki należy opisać bez przerw (bez znaku spacji) z podkreślnikami: nazwisko_imię_tytuł np.: zasa_pawel_zlota_roza.jpg a w treści maila: Żąsa Paweł „Złota róża’.

Termin zgłaszania zdjęć mija dnia 30 września 2016 roku. Wręczenie nagród - październik/listopad 2016 r.

Jury nagrodzi 3 najlepsze prace. Nagrody będą miały charakter finansowy, rzeczony i honorowy. Nagrodą główną w konkursie jest nagroda finansowa w wysokości 1000 zł, za drugie miejsce 600 zł, za trzecie 300 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group