Czytających: 3797

Szczawno-Zdrój: Zwycięstwo na koniec

Poniedziałek, 16 listopada 2020, 8:25
Aktualizacja: 8:30
W ostatnim meczu rundy jesiennej rezerwy MKS–u Szczawno–Zdrój pokonały 7–1 Spartę Przełom Pastuchów.

Faworytem meczu byli gospodarze i szybko udowodnili, że są zespołem znacznie lepszym od swojego przeciwnika. W 8. minucie po raz pierwszy do siatki rywala trafił Karol Kulik, a po kilku minutach gola zdobył Karliński. a na 3-0 podwyższył ponownie Kulik. W 31. minucie po trafieniu Jacka Stawińskiego było już 4-0. Do przerwy gości było stać na honorowe trafienie, a jego autorem był Paweł Wysota. W drugiej odsłonie nadal stroną przeważającą byli miejscowi, którzy swoją wyższość udowodnili zdobyciem kolejnych trzech goli, a do notatnika trenera zapisał się Robert Koźlak, który był strzelcem wszystkich trzech bramek.

MKS II Szczawno-Zdrój - Sparta Przełom Pastuchów 7-1 (4-1)