Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3154
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: "Zwykły Bohater" z województwa dolnośląskiego poszukiwany

Sobota, 13 października 2012, 6:25
Autor: opr.red.
Kraj: "Zwykły Bohater" z województwa dolnośląskiego poszukiwany
Fot. użyczone
Prawdziwy bohater to nie tylko filmowy heros, ale także zwykły człowiek, który wykazał się uczciwością, chęcią niesienia pomocy innym czy nieprzeciętną odwagą. Aby uhonorować takich zwykłych bohaterów, Bank BPH zainicjował 2. edycję ogólnopolskiej akcji „Zwykły Bohater”. Zgłoszenia kandydatur będą przyjmowane do 28 października.

-Ubiegłoroczna edycja programu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – zgłoszono ponad 4 tysiące osób!. – mówi Mariusz Kostera, wiceprezes Banku BPH. Program „Zwykły Bohater” propaguje wartości, które są ważne dla naszego Banku i którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, przede wszystkim zasadę fair play. Chcemy być postrzegani jako bank numer 1 pod względem fair play i zaufania przez Klientów, pracowników, interesariuszy i społeczności. Zaangażowaliśmy się w tę akcję, bo naszym celem jest pokazanie, że można i warto być uczciwym, być po prostu fair – dodaje Mariusz Kostera.

Organizatorzy wierzą, że niezwykłych historii zwykłych bohaterów jest więcej. W tym roku kandydatów można zgłaszać do 28 października 2012 r. do jednej z trzech kategorii: bohaterstwo, uczciwość lub inicjatywa na stronie www.zwyklybohater.pl.

Specjalnie powołane jury wybierze finałową dziewiątkę osób, spośród których za pomocą głosowania internetowego i poprzez SMS wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy. Poznamy ich na uroczystej Gali, która odbędzie się 2 grudnia 2012 r. Głosowanie rozpocznie się 12 listopada i potrwa do 2 grudnia 2012 r. Każdy ze zwycięzców poszczególnych kategorii zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 200 tysięcy złotych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group