Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2365
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

10 lat do odsiadki

Wiadomości: REGION, Walim
Poniedziałek, 12 października 2020, 9:39
Aktualizacja: Wtorek, 13 października 2020, 8:20
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy w miniony czwartek w jednym z mieszkań w Walimiu zatrzymali mężczyznę, która od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 40–latek był poszukiwany listem gończym za popełnienie wcześniej wielu różnych przestępstw i najbliższe 10 lat spędzi w więzieniu.

Głuszyccy policjanci wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. W zeszłym tygodniu otrzymali jednak informację, że 40-latek może chwilowo przebywać w miejscu wcześniejszego zamieszkania i udali się pod wytypowany adres na ul. Kościuszki w Walimiu. Przez dłuższy czas lokatorzy nie chcieli otworzyć drzwi funkcjonariuszom. Jednak kiedy mundurowi poinformowali mieszkańców, że ostatecznie wejdą siłowo do mieszkania, wtedy ktoś z rodziny postanowił wpuścić do domu funkcjonariuszy. W wyniku przeszukania pomieszczeń, w jednej z szafek kuchennych policjanci znaleźli skulonego 40-latka, który w wiadomy tylko sobie sposób zmieścił się na dolnej półce mebla.

Mieszkaniec Walimia był poszukiwany listem gończym za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, rozbój, kradzieże, przywłaszczenie cudzej rzeczy oraz oszustwo. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został przez mundurowych przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie trafił do jednego z zakładów karnych na terenie Polski, gdzie spędzi najbliższe 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group