Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2774
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

10 lat ERRATO w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 16 czerwca 2012, 12:05
Aktualizacja: 14:23
Autor: Karolina Kurban
Fot. Karolina Kurban
Z okazji dziesięciolecia pracy Grupy Poetycko–Artystycznej ERRATO Wałbrzyski Ośrodek Kultury na Białym Kamieniu zorganizował Wieczór Jubileuszowy. Sala wypełniona była po brzegi.

- Bardzo cieszę się, że mogę uczestniczyć w dzisiejszym Wieczorze Jubileuszowym, wieczorze tak ważnym dla Grupy Poetycko – Artystycznej ERRATO i dla nas, wałbrzyszan. Dlatego przypomnę, że wszystko zaczęło się w muzeum w Wałbrzychu, dziesięć lat temu. Chciałbym powiedzieć drodzy artyści: sto lat! Serdecznie gratuluję państwu tak bogatego repertuaru – rozpoczął spotkanie dyrektor WOK-u Jarosław Buzarewicz.

Nie zabrakło słów wstępu Wiesławy Kamińskiej – pracownika Muzeum w Wałbrzychu, ale i członka grupy ERRATO.
- Przede wszystkim chcę powitać grupę, członków ERRATO. Zaczęło się dziesięć lat temu, przyjechali do nas z Wrocławia, Poznania. Jestem wzruszona, bo dziesięć lat to masa czasu. Jeśli chodzi o plany to państwa o nich poinformuję na kolejnych zaproszeniach autorskich – mówiła pani Wiesława.

Grupa ERRATO w 2010 roku została nagrodzona przez Starostę Wałbrzycha w dziedzinie twórczości artystycznej. Życzymy kolejnych sukcesów i radości z oddawania się pasji tworzenia.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group