Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3657
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 12 nowych policjantów

Piątek, 5 lutego 2021, 10:39
Aktualizacja: 12:01
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 12 nowych policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
4 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych do służby pod koniec stycznia policjantów. Szeregi wałbrzyskiego garnizonu zasiliło 10 funkcjonariuszy i 2 funkcjonariuszki. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu komisarz Krzysztof Lewandowski.

W szeregach wałbrzyskich policjantów 29 stycznia służbę rozpoczęło, aż 12 nowych funkcjonariuszy i funkcjonariuszek.

Podczas uroczystości policjantkom i policjantom akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu komisarz Krzysztof Lewandowski, który w swoim wystąpieniu gratulował wyboru służby w wałbrzyskiej komendzie. Mówił o tym, że służba w Policji to powołanie do wykonywania zadań trudnych i wyjątkowo niebezpiecznych, nawet z narażeniem życia i ze szczególnym poświęceniem. Życzył również policjantom satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz realizacji własnych ambicji i marzeń.

Policjanci zasilili Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu, Komisariat Policji I w Wałbrzychu, Komisariat Policji II w Wałbrzychu, a jeden funkcjonariusz będzie pełnił służbę w Boguszowie-Gorcach.

Twoja reakcja na artykuł?

4
21%
Cieszy
3
16%
Hahaha
2
11%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
9
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group