Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6552
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 245 wolontariuszy czeka

Wtorek, 24 stycznia 2023, 12:31
Autor: red
Wałbrzych: 245 wolontariuszy czeka
Fot. WOK Wałbrzych
Lista wolontariuszy, którzy będą kwestować w czasie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już zamknięta.

Mamy jeszcze kilka puszek dla firm, które chcą je wystawić w swoich siedzibach. Chętni mogą się zgłaszać. Przygotowania do finału trwają, a my w tej chwili czekamy na fanty, które będą licytowane. Być może macie także inne pomysły na to, jak możecie zaangażować się w wydarzenie „Wałbrzych dla WOŚP!”.

245 wolontariuszy będzie kwestowało 29 stycznia na ulicach Wałbrzycha w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja jest już zamknięta! Osoby zaakceptowane otrzymały już informacje ze sztabu dotyczące odbioru puszek.

W Wałbrzychu można już wspierać WOŚP w firmach i instytucjach, które zdecydowały się na wystawienie stacjonarnych puszek. W sumie Wałbrzych ma przyznanych 65 puszek na ten cel. W większości są one już wydane. Kilka wciąż możemy udostępnić. Chętna firma musi wypełnić formularz na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Ważne! Trzeba tam zaznaczyć wałbrzyski sztab o numerze #1233. Warto pamiętać, by oprócz puszki stacjonarnej, zaznaczyć tam puszkę wirtualną.

Przygotowania do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają. Pracujemy nad programem wydarzenia „Wałbrzych dla WOŚP!”. 29 stycznia planujemy koncerty, specjalną strefę zabaw dla dzieci i strefę zdrowia i urody. Nie zabraknie także akcji krwiodawstwa.

Na scenie pojawią się uczestnicy konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Zagra także grupa Miejskie Granie. Światełko do nieba przygotuje Grupa Ognia „Impuls”!

Finał to tradycyjnie także licytacje fantów przekazywanych przez mieszkańców Wałbrzycha i regionu. Wkrótce zaprezentujemy je na naszej stronie internetowej. Pierwsze fanty już są. Powstaje specjalne złote serduszko, ale wciąż czekamy na kolejne przedmioty.

Przekaż fanty! Wesprzyj WOŚP! Chodzi o to, by były to rzeczy wartościowe, sentymentalne, takie, które ktoś inny będzie chciał wylicytować. Mogą to być ciekawe, nietypowe przedmioty czy vouchery na różnego rodzaju usługi. Chcesz w ten sposób wesprzeć WOŚP? Skontaktuj się z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury!

IMPRESARIAT – tel. +48 74/ 66 70 953.

Twoja reakcja na artykuł?

3
19%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
9
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group