Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 4 medale dla karateków Klubu Karate Full Contact Wałbrzych

Poniedziałek, 19 czerwca 2017, 15:08
Aktualizacja: 15:13
Autor: PAW
Wałbrzych: 4 medale dla karateków Klubu Karate Full Contact Wałbrzych
Fot. użyczone
W Szklarskiej Porębie odbył się międzynarodowy turniej pt. "Biały Lew Cup 2017" w ramach Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin.

Organizatorem turnieju był Karkonoski Klub Karate Shinkyokushin Sensei Piotr Ciesliński 2 Dan. W turnieju wzięło udział 180 zawodników z 16 klubów Polski i Czech. Podczas turnieju był obecny Prezydent Czeskiej Organizacji Shinkyokushin WKO Branch Chief Shihan Jiri Zofcin, oraz Prezydent Czeskiej Organizacji Shidokan Shihan Miroslaw Konevich. Miłym gościem i zarazem
pełniącym rolę trenera podczas turnieju z ramienia Opolskiego Klubu Kyokushin (Branch Mariusz Godoś), był udział sensei Konrada Kozubowskiego, który jest multimedalistą Mistrzostw Europy w Karate Shinkyokushin w konkurencji Kumite i Kata. Sensei Konrad Kozubowski jest aktualnym reprezentantem Europy i Polski podczas tegorocznych Mistrzostw Świata wagowych w Kazachstanie 1-2 lipiec 2017 r.

Klub Karate Full Contact reprezentowało 6 zawodników. Międzynarodowy Turniej stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W organizację turnieju włączyli się liczni wolontariusze, rodzice, a także szefowie poszczególnych klubów. Występ naszych zawodników był bardzo udany, świetne występy zaprezentowali zawodnicy Alicja Baranowska oraz Michał Kaźmierczak, bezwzględnie uzyskując przewagę podczas konkurencji Kata i jednogłośnie zwyciężając decyzją sędziowską. W kumite niestety, nie
powiodła się walka o 3. miejsce naszego zawodnika Krystiana Raśa, którego zbyt mocna technika na głowę przyczyniła się decyzją sędziowską do dyskwalifikacji. Pozostali zawodnicy Justyna Milewska oraz Oliwier Lipiński, pomimo zaciekłych pojedynków, ostatecznie przegrali przez wskazanie sędziowskie. Sędzią głównym zawodów był Shihan Jacek Baranowski 5 Dan WKO Branch Chief (Klub Karate Full Contact).

Miejsca medalowe dla Klubu Karate Full Contact zajęli:

Kata

1. Alicja Baranowska 1. miejsce
2. Michał Kaźmierczak 1. miejsce

Kumite:

1. Alicja Baranowska 2. miejsce
2. Szymon Pomjan 2. miejsce.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group