Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 5. Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

Czwartek, 16 maja 2013, 10:35
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: 5. Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski
Fot. Robert Bajek
14 maja w ramach obchodów Szkolnego Dnia Rzemiosła w Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej im. Stanisława Palucha w Wałbrzychu odbył się 5 Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Tegoroczny temat Konkursu brzmiał: „Oto jestem – fryzura kreatywna”.

W V edycji Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego udział wzięło 20 uczniów ze szkół w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Dzierżoniowie, Kłodzka, Ząbkowic i Bielawy. Przewodniczącym Jury był Dariusz Jankowski - stylista, mistrz fryzjerstwa artystycznego. Sukcesów uczestnikom Konkursu życzył Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Po części teoretycznej i przygotowaniach obejmujących makijaż i stylizację przyszedł czas na zmagania konkursowe, ocenę fryzur przez Jury, ogłoszenie wyników, oraz wręczenie nagród i dyplomów. Decyzją Jury I miejsce zajęła Maja Urbańska z Zasadniczej Szkoły Zawodowej CRRiMP w Bielawie, miejsce II Aleksandra Manjak z Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, III miejsce - Żaneta Szłapa z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze.

Oprócz Konkursu w ramach obchodów Szkolnego Dnia Rzemiosła odbył się również pokaz sztuki profesjonalnego makijażu w wykonaniu Szkoły Wizażystów Luizy Lenartowicz – gościa specjalnego, oraz pokaz stylizacji fryzur w wykonaniu mistrza fryzjerstwa – Dariusza Jankowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group