Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3390
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Aglomeracja Wałbrzyska dla Medyka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 10:31
Aktualizacja: Wtorek, 7 kwietnia 2020, 8:48
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Aglomeracja Wałbrzyska dla Medyka
Fot. użyczone
Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotuje specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. Tym samym chce podziękować za ich ofiarna walkę o nasze zdrowie i życie podczas pandemii koronawirusa.

Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka będą specjalna formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19. Każdy kto chce się włączyć do akcji proszony jest o przygotowanie propozycji oferty. Chęć udziału wyraziły już Zamek Książ, Stara Kopalnia i Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie.

- Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę w tych dniach. Jak już wygramy tę wojnę z wirusem zapraszamy Was do odwiedzenia Aglomeracji Wałbrzyskiej. Chcemy, aby po tej walce nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami. – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group