Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Agnieszka Włodarczyk w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 października 2015, 9:00
Aktualizacja: 20:11
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w wałbrzyskiej Galerii Victoria odbyło się spotkanie z Agnieszką Włodarczyk – modelką, aktorką i osobą zaangażowaną w pomoc zwierzętom. Okazją do spotkania był przypadający wczoraj Światowy Dzień Dobroci Dla Zwierząt.

Agnieszka Włodarczyk, która aktywnie angażuje się w różnego rodzaju akcje mające na celu pomoc zwierzętom na spotkanie przybyła z dwoma swoimi psami, o których wiele opowiadała zebranym słuchaczom. Aktorka ma aktualnie 3 psy i 3 koty. Prowadzi też na co dzień dom tymczasowy dla psów a także wspiera kilka fundacji i organizacji zajmujących się ochroną zwierząt i pomocą zwierzętom.

Podczas spotkania Agnieszka Włodarczyk wiele mówiła na temat ochrony zwierząt, praw zwierząt i zasad postępowania ze zwierzętami. Przed przybyciem do Galerii Victoria aktorka odwiedziła wałbrzyskie schronisko dla zwierząt, gdzie odbyła spacer z przebywającymi tam pieskami i wzięła udział w "Biegu na 6 łap". Po zakończonym spotkaniu w Victorii Agnieszka Włodarczyk rozdawała autografy, można sobie było też zrobić zdjęcie z aktorką. W ramach imprezy odbył się też konkurs wiedzy o zwierzętach, a nagrodami w konkursie była karma dla psów.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group