Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4016
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Wyspa Zdrowia" w Galerii Victoria

Poniedziałek, 7 listopada 2016, 6:56
Aktualizacja: 12:52
Autor: red.
Wałbrzych: "Wyspa Zdrowia" w Galerii Victoria
Fot. Robert Bajek
Miniony weekend w wałbrzyskiej Galerii Victoria upłynął pod znakiem zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiana, za sprawą przeprowadzonej tam, dwudniowej akcji "Dieta kontra Dieta".

W wałbrzyskiej Galerii Victoria powstała "Wyspa Zdrowia" - akcja promująca nowy program kanału TLC "Dieta kontra Dieta", który można oglądać na platformie Cyfrowego Polsatu. Podczas akcji specjaliści - dietetyk i trener fitness udzielali fachowych porad dotyczących zdrowego odżywiania i zdrowego, aktywnego trybu życia.

W ramach akcji można też było wykonać całkowicie bezpłatnie analizę składu ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki beztłuszczowej, wody, masy tkanek miękkich, możliwe też było określenie wieku metabolicznego i parametrów wagi, co służyło do ustalenia odpowiednich, indywidualnych zaleceń dietetycznych, oraz zaleceń związanych z aktywnością fizyczna.

Na tym jednak nie koniec. Na "Wyspie Zdrowia" można było wziąć udział w quizach z nagrodami, czy powalczyć o nagrodę weekendu, którą był blender. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych gościach Galerii Victoria, dla których przygotowany był kącik zabaw, promujący zasady zdrowego odżywiania.

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group