Poniedziałek, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2946
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Aktywna Baszta

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 4 marca 2015, 14:01
Autor: PAW
Fot. użyczone
Kończący się okres zimowy, a to oznacza wysyp halowych turniejów piłkarskich w różnych kategoriach wiekowych.

W wielu z tych imprez brali udział piłkarze UKS Baszta Wałbrzych.

Skrzaci Baszty na turnieju w Świdnicy „Skrzat Cup" okazali się najlepszą drużyną spośród 10 ekip pozostawiając w pokonanym polu zespoły z Wrocławia, Polkowic, Świdnicy, Jawora i Wałbrzycha. Kolejny sukces miał miejsce na turnieju Textim CUP w Boguszowie-Gorcach, gdzie żacy UKS Baszta ponownie okazali się najlepsi w stawce 10 drużyn z naszego regionu. Ostatni sukces to zwycięstwo w turnieju orlików „Victoria CUP" o Puchar Wójta Gminy Stare Bogaczowice. Wcześniej w Starych Bogaczowicach triumfowali młodzicy Baszty również w turnieju Victoria CUP o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół.

Młodzicy Baszty na turnieju w Świebodzicach zajęli 3. miejsce. a orlicy Baszty taką samą lokatę wywalczyli na turnieju Textim CUP w Boguszowie-Gorcach. Oprócz zwycięstw zespołowych zawodnicy Baszty otrzymali szereg wyróżnień indywidualnych. Adam Czornij
był królem strzelców na turniejach w Boguszowie-Gorcach i w Starych Bogaczowicach. Krzysztof Jowik i Marcin Bikowski byli najlepszymi bramkarzami na turnieju w Boguszowie-Gorcach odpowiednio w kategorii żak i orlik. Oskar Bilejszys był najlepszym bramkarzem w Świebodzicach. Oktawian Greiner dwukrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem turnieju w Boguszowie-Gorcach i Świebodzicach.

Skład żaków Baszty: Krzysztof Jowik, Radosław Juś, Tymoteusz Śliwakowski, Mikołaj Pers, Mateusz Sławiński, Szymon Marczuk, Hubert Kozioł, Bartek Michalkiewicz, Wiktor Kaczanowski, Adam Czornij, Kacper Zatryb.

Skład orlików Baszty: Krzysztof Berezowski, Michał Kaszubski, Oktawian Greiner, Maciej Kwiatkowski, Urszula Jankowska, Weronika Kaczor, Damian Skiba, Igor Dwornik, Marcin Bikowski, Alan Cierzniak.

Skład Młodzików Baszty: Oskar Bilejszys, Błażej Dudzik, Dawid Sawuła, Krystian Kępowicz, Jan Kaczor, Aleksander Tsipirigidis, Jakub Sadowski, Jakub Bucholc, Maciej Czornij, Szymon Śliwakowski, Aleksandra Zibeker. Trener: Marek Figurski.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group