Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 4545
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Anna Żabska jednak będzie zarządzać Zamkiem Książ

Czwartek, 30 listopada 2017, 12:30
Aktualizacja: Piątek, 1 grudnia 2017, 8:51
Autor: PAW
Wałbrzych: Anna Żabska jednak będzie zarządzać Zamkiem Książ
Fot. red
Wczoraj informowaliśmy o zarządzeniu prezydenta Romana Szełemeja w sprawie powołania Anny Żabskiej do 2022 roku na stanowisko dyrektora Starej Kopalni. Okazuje się, że to zarządzenie nie będzie zbyt długo realizowane w rzeczywistości.

Podczas dzisiejszej sesji rady miasta Wałbrzycha, prezydent Roman Szełemej poinformował o zmianach na ważnych stanowiskach w spółkach miejskich i instytucjach, gdzie gmina Wałbrzych ma swoje udziały.
- Po 3 latach pracy na stanowisku dyrektora Starej Kopalni, Anna Żabska zostanie prezesem Zamku Książ. Uważam, że spełniała się w roli dyrektora Starej Kopalni, a teraz postawimy przed nią kolejne zadania do wykonania - mówi prezydent.

Jak przyznał Roman Szełemej, chodzi m.in. o zintegrowanie produktu turystycznego naszego miasta, tak, by Zamek Książ nie był odbierany jako odrębna instytucja i atrakcja turystyczna naszego miasta, a wręcz przeciwnie, by był łączony z innymi atrakcjami Wałbrzycha, jak choćby Stara Kopalnia.
- Dotychczasowy prezes Rafał Wiernicki wykonał w Zamku Książ kawał dobrej roboty, bowiem przygotował spółkę do nowych wyzwań i oceniam jego pracę bardzo pozytywnie - tłumaczy Szełemej.

Z talentem menadżerskim i umiejętnościami Rafała Wiernickiego prezydent Wałbrzycha wiąże dalsze plany. Chce by zajął on miejsce wiceprezesa Aqua Zdroju i był odpowiedzialny za pion finansowy.
- Rafał Wiernicki wywodzi się z sektora finansowego i sprawy ekonomiczno-finansowe są mu bardzo dobrze znane - argumentuje takie decyzje prezydent Wałbrzycha. - Chodzi o pozyskiwanie środków pozabudżetowych, bowiem należy pamiętać, że spółka Aqua Zdrój zatrudnia ponad 100 osób i ma przed sobą wiele wyzwań. Prezes Mariusz Gawlik będzie mógł w całości skupić się na organizowaniu kolejnych wielkich imprez w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group