Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2058
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Autobusy linii C, A oraz nr 9 będą jeździć inaczej

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 21 lutego 2013, 14:10
Aktualizacja: Piątek, 22 lutego 2013, 7:32
Autor: red
Fot. PAW
Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że w odpowiedzi na liczne wnioski pasażerów dotyczące rozkładów jazdy linii: A, C oraz 9 od 1 marca modyfikacji ulegną trasy przejazdów linii komunikacyjnych A i C oraz uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 9.

Linie A i C, kursować będą wokół Podzamcza bez przystanku końcowego, co umożliwi lepsze skomunikowanie z innymi dzielnicami, jak również umożliwi komunikację wewnątrz osiedla. Kursy rozpoczynające bieg z osiedla Podzamcze zaplanowane zostały od pierwszego przystanku na trasie, natomiast kończące swój bieg, na ostatnim przystanku w obrębie osiedla (z wyjątkiem kursów kierowanych na inne linie, wówczas kursy rozpoczynają lub kończą się od pętli na wysokości ul. Blankowej).

Likwidacja przystanku końcowego na wysokości ul. Blankowej umożliwi również bezpośredni dojazd linią A do Centrum Handlowego Auchan. Kursy skierowane do obsługi hipermarketu Auchan oznaczone będą literą „a”.

Linia nr 9, na wniosek pracowników oraz kierownictwa firmy Ronal oraz Toyota, uruchomione zostaną dodatkowe kursy, umożliwiające dojazd na godzinę 16.00 (Toyota) oraz zapewniające dowozy i odwozy pracowników na godzinę 6.00 i 22.00 (Ronal).

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group