Czytających: 10548

Wałbrzych: Awansowały na wicelidera

Czwartek, 21 stycznia 2021, 8:43
Aktualizacja: 8:47
Dzięki wygranej z siatkarkami ze Świdnicy, Chełmiec Wodociągi Wałbrzych awansował na 2. miejsce w ligowej tabeli.

W zaległym meczu VIII kolejki II ligi siatkówki kobiet doszło do ciekawego meczu. W pierwszym i drugim secie zmotywowane siatkarki z Wałbrzycha na niewiele pozwoliły swoim rywalkom ze Świdnicy. Podopieczne Marka Olczyka nieco zdekoncentrowały się w trzecim secie, który padł łupem gości, ale wałbrzyszanki szybko otrząsnęły się i powróciły do dobrej gry, czego efektem był pewnie wygrany czwarty set i cały mecz.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – IgnerHome Volley Świdnica 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:18)

Chełmiec Wodociągi: Natalia Gezella, Judyta Rzeczycka, Pamela Łuszczyńska, Oliwia Łuszyńska, Aleksandra Małodobra, Karolina Olczyk, Agata Olejniczak (l) oraz Julia Rzeczycka. Trener: Marek Olczyk.